تقویت ابرو

روغن تقویت کننده ابروی امیلا محصولی گیاهی است این دارو علاوه بر اینکه از ریزش ابرو جلوگیری می نماید باعث تقویت و ضخیم تر شدن موهای ابرو و همچنین تحریک رویش مجدد آنها می شوند. از ویژگی های این محصول جذب سریع آن است که به راحتی می توان آن را بر روی ابروها ماساژ داد و در کوتاه مدت جذب میشود. زمانی که پوست تمیز و منافذ آن از ناخالصی ها مسدود نباشد، ترکیبات این دارو به خوبی به لایه های پوست نفوذ کرده و بسیار موثر عمل می کند.

 آنتی اکسیدانی موجود در این محصول اثرات جانبی ناشی از ترکیبات مضر را از بین می برد و بدین ترتیب علاوه بر حذف اثر عوامل مضر، اثربخشی سایر ترکیبات موجود در فرمولاسیون را نیز افزایش می دهد. همچنین ترکیبات خاص این فراورده طب سنتی باعث تقویت فولیکول های ابرو شده و مناسب ترین شرایط را برای رشد موهای جدید در ناحیه ابرو فراهم می سازد.

طریقه مصرف

شب (یکساعت قبل از خواب )مقـدار ۳ تا ۵ قطره امیلا روی ابروها ریخته و در مسیر رویش آن بمالیدبه ارامی ماساژ دهیدتا همه جای ابرو برسد
برای نتیجه گیری بهتر چنانچه بر روی پوست و یا موی ابرو از سایر کرم ها و یا مواد آرایشی استفاده شده است، ابتدا آنها را از موضع پاک و سپس امیلا مصرف کنید تا به خوبی جذب شود

توجه :  قبل از مصرف بخوبی تکان دهید
بعد از حدود ۱ ماه استفاده بصورت منظم، ریزش ابرو عادی می شود و با ادامه مصرف این دارو ضخیم شدن و تقویت موهای نازک شروع خواهد شد.

موارد مصرف تقویت کننده ابرو امیلا

  • محرک رویش و رشد مجدد ابرو
  • افزایش طبیعی رنگ ابرو
  • تقویت ابروهای ضعیف و نازک شده
  • جلوگیری از ریزش ابرو