شرکت تحقیقاتی گیاهان دارویی بوستان یزد

ساعت کار : شنبه تا پنجشنبه از 08:00 تا 15:00
  تلفن : 03538342949

چگونه از کرمها استفاده کنیم که صورتی زیبا داشته باشیم

چگونه از کرمها استفاده کنیم که صورتی زیبا داشته باشیم

توجه به جوان‌سازی و جلوگیری از ایجاد چین و چروک یا درمان آن همواره مد نظر بسیاری از افراد قرار دارد. کرم لیفت صورت ازجمله محصولات پوستی است که در جوانسازی و ممانعت از ایجاد چین و چروک پوست نقش موثری دارد. با افزایش سن، پوست کم کم قابلیت ارتجاعی خود را از دست خواهد داد. بنابراین استفاده از کرم لیفت صورت می تواند در بهبود آن موثر باشد

داشتن قابلیت ارتجاعی یکی از خواص پوست انسان از بدو تولد است. قابلیت ارتجاعی به علت وجود حجم وسیعی از سلول های چربی در زیر پوست است. اما با افزایش سن، این سطح چربی های زیر پوستی کاهش یافته و همین مسئله موجب ایجاد خطوط ریز بر روی پوست می شود. به این خطوط در اصطلاح چین و چروک گفته می شود که از عوامل پیری پوست هستند.

 

شل شدگی و افتادگی پوست از دیگر عوامل کهش چربی زیر پوست هستند. لازم به ذکر است که به جز افزایش سن عوامل دیگری هم در تغییر چهره و پوست موثرند. تغذیه ناصحیح، قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، استفاده از مواد دود زا، آلودگی هوا و… از دیگر عوامل موثر بر ایجاد چین و چروک پوست هستند.

افراد با وارد به دوره میان‌سالی پوستشان کم کم دچار چین و چروک می گردد. این چین و چروک ها در نواحی زیر چشم و اطراف لب بیشتر ظاهر می شوند. دلیل این چروک ها نیز از بین رفتن بافت های چربی در آن نواحی است. روش هایی همچون لیفتینگ صورت برای از بین بردن این چین و چروک استفاده می شود. البته لیفتینگ نیاز به جراحی و هزینه بالایی دارد. بنابراین کاربرد کرم لیفت صورت پیشنهاد می شود. از مزایا کرم لیفت صورت این است که چین و چروک صورت را از بین برده و زیبایی را به پوست صورت باز می گرداند.

کرم لیفت صورت چیست و در جوانسازی پوست چه کاربردی دارد؟

یکی از انواع این کرم ها، کرم‌هایی است که دارای اثراتی طولانی مدت هستند. این نوع کرم های لیفت صورت اثری طولانی داشته و تاثیر آن‌ها پس از گذشت مدت زمانی در حدود دو یا سه ماه مشخص می شود. درواقع پوست در اثر استفاده مداوم از آن ها به مرور سفت و محکم می شود. این کرم ها با داشتن ترکیبات جوانساز در فرمولاسیون خود، موجب کلاژن سازی در پوست خواهند شد.

نوع دوم کرم‌ هایی با اثر کوتاه مدت و فوری هستند. این انواع بلافاصله پس از استفاده، اثر خود بر چین و چروک پوست را نمایان می ‌سازند.

بهترین کرم لیفت صورت

افتادگی و شل شدن پوست پدیده‌ای است که با افزایش سن در پوست صورت و گردن رخ می دهد. کاهش حجم چربی و کلاژن و الاستین در پوست از مهم ترین عوامل افتادگی پوست بشمار می آیند.

راه‌های مختلفی برای پیشگیری و درمان افتادگی پوست وجود دارد. تغذیه مناسب، تناسب وزن بدن و استفاده از محصولات مراقبتی و بهداشتی مناسب می توانند پیری و افتادگی پوست را به تعویق اندازند. استفاده از کرم لیفت صورت و کلاژن ساز، تولید کلاژن در پوست را تحریک کرده و بین آنزیم‌ های از بین برنده کلاژن و مهار کننده طبیعی آن ‌ها، سبب ایجاد تعادل آنزیمی استاندارد می گردد.

استفاده از کرم لیفت صورت موجب افزایش قوام و الاستیسیته پوست شده و موجب آبرسانی عمیق سلول‌ های پوستی می گردد. از دیگر خواص کرم لیفت این است که آثار پیری زودرس همچون لک های پوستی، ایجاد چین و چروک و کدر شدن را نیز از بین خواهد برد. کرم کلاژن ساز و ضد پیری اغلب در زمان مشاهده اولین چین و چروک های صورت استفاده می شود.

آیا کرم لیفت صورت خوب است

کرم‌های لیفت صورت با برند‌ها و قیمت‌های مختلفی در بازار موجود هستند. پوست از اعضای مهم و حساس است و بنابراین در انتخاب و خرید کرم‌ های پوستی باید دقت نمود؛ تا سلامت و بهداشت آن تضمین گردد. بنابراین توصیه می شود از کرم‌های لیفت تایید شده توسط سازمان های بهداشتی استفاده شود. قبل از استفاده از کرم های پوستی باید پوست را شسته و خشک نمایید.توصیه ما به شما استفاده از کرم لیفتینگ رباسین است که بیس گیاهی دارد و مواد موثره آن چین و چروک را از بین برده و بهترین لیفتینگ بدون عارضه را برای شما به ارمغان می آورد

کاربرد این کرم لیفت صورت می تواند برای پوست خوب و موثر باشد.

طرز تهیه کرم لیفت صورت

کرم‌های لیفتینگ از مواد آرایشی هستند که در ترکیبشان از موادی استفاده شده است که می توانند سلامت پوست را بهبود ببخشند. این ترکیبات روند پیری زودرس را به تعویق انداخته و از بروز مشکلات پوستی ممانعت می کنند. از فواید کرم های لیفت صورت می توان به موارد زیر اشاره نمود.

رفع خطوط ریز چین و چروک‌

سفت‌تر شدن پوست

ایجاد پوستی با نشاط و جوان ‌تر

ویتامین ‌هایی همچون ویتامین‌ دی، ویتامین آ، ویتامین E و اسید‌های چرب امگا ۳ و امگا ۶ در این کرم ها استفاده شده اند. این مواد ساختن سلول‌ های تازه پوستی را تحریک کرده و آن‌ها را جایگزین سلول‌های پیر می کنند.