تماس با ما

شرکت تحقیقاتی گیاهان دارویی بوستان یزد

بوستان یزد، شرکتی نوآور در حوزه تولید داروهای پوست و مو است که در سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده است. هدف اصلی تولید محصولات باکیفیت و روش درمانی متفاوت، سریع و مطمئن بر پایه علم روز دنیا با برند رباسین است. تیم تحقیقاتی بوستان یزد با تلاش و پشتکار در جهت بهبود مستمر محصولات و با تحقیقات گسترده در زمینه پوست و مو توانسته به دستاوردهای پیشرفته و روش‌های درمانی متفاوتی در درمان زخم دیابت، سوختگی و ریزش مو دست یابد. تلاش بی‌وقفه تیم تحقیقاتی به‌منظور ارائه محصولاتی باکیفیت، منحصر به فرد و مشتری محور است و تمرکز اصلی مجموعه، تولید محصولات قابل‌اعتماد با اثربخشی بالا و درمان سریع است.

اصول و اهداف

برند رباسین باهدف رفاه مشتریان از طریق ایجاد سهولت در نحوه مصرف محصولات، افزایش کیفیت زندگی و تضمین سلامتی با استفاده از محصولات گیاهی، طبیعی و بدون عارضه و همچنین، افزایش لذت از زندگی با داشتن پوست و موی زیبا و طبیعی، بناشده است.

محصولات و خدمات

تیم توسعه و تحقیق بوستان یزد، موفق به تولید محصولات گیاهی با اثر فوق‌العاده در درمان ریزش مو، تقویت و افزایش رشد مو، درمان انواع زخم و سوختگی بدون نیاز به آنتی‌بیوتیک و پانسمان، درمان معجزه‌آسای زخم دیابت در هر مرحله و با شیوه کاملاً مؤثر در مقابله با عفونت و ترمیم زخم، شده است.

دستاوردها و چشم انداز

هدف ما، تولید محصولات منحصر به فرد، پیشرفته و باکیفیت است به‌گونه‌ای که سریع و آسان بتوان بیماری‌های پوست و مو را درمان کرد. بوستان یزد، به سریع‌ترین روش درمان زخم دیابت و آسان‌ترین روش درمان ریزش مو دست‌یافته که فراورده‌های گیاهی با اثرات فوق‌العاده‌ای هستند.

محصولات دارویی

جهت دریافت اطلاعات بیشتر، مشاوره و خرید محصولات دارویی با واحد فروش تماس بگیرید.

شرکت تحقیقات گیاهان دارویی بوستان یزد

جهت کسب اطلاعات بیشتر، مشاوره پیش از خرید یا مشاوره درمانی با ما تماس بگیرید:

  • دفتر مرکزی: 03538342949
  • توسعه و تحقیقات: 03538266260
  • دفتر پخش و فروش: 02191303126
  • سامانه پیامک: 10006587
  • دفتر مرکزی: یزد، سه راه تعاون روبروی پست قاسم آباد، پارک علم و فنآوری (بیوتکنولوژی)، واحد G11.
  • دفتر فروش: کرمانشاه، الهیه، خیابان لرستانی، مرکز دانش بنیان آمیلا، تدبیرگران عاملیت پرواره.