امیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو)

آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو)

 • موارد مصرف: درمان ریزش مو – تقویت ورشد موهای اسیب دیده
 • اجزاء تشکیل دهنده: مصطکی – امله – سلق – مورد – حنا – مازوج – کنجد – سیاوشان و …
 • منابع طب سنتی: قانون – مخزن الادویه – قرابادین کبیر – الاغراض الطبیه.
 • شماره مجوز سازمان غذا و دارو: ۰۴۵۱ – ۹۴ – س.

پکیج آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

.           ۲بسته پودر ۱۰۰گرمی

 • یک عدد قطره ۶۰ میلی لیتری

تذکر: پکیج داروی تقویت مو و درمان ریزش موی زنانه و مردانه یکسان میباشد

آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو) چیست؟

بیشترین علت ریزش مو الودگی هوا، تغذیه نامناسب، مشکلات تیرویید، کم خونی، رژیم غذایی نامناسب، کمبود مواد مورد نیاز بدن، کمبود خواب و … میباشد. امیلا با تقویت پیاز مو و افزایش خون رسانی به پوست سر به طور چشمگیری از ریزش مو جلوگیری کرده و در نتیجه رشد و تقویت موها را در پی خواهد داشت. در ترکیب این محصول از عصاره گیاهانی استفاده شده است که تأثیر بسیار زیاد آنها در تقویت و سلامت مو به اثبات رسیده است. این ترکیبات حاوی مواد مؤثری است که به عمق پوست سر نفوذ کرده و باعث تقویت، رشد و سلامت مو میگردد. اطلاعات بیشتر دریاره آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو) از ویکیپدیا.

مکانیسم اثر آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

بعضی گیاهان دارای خواص بسیار قوی هستند و عملکرد انها فوق العاده است. گیاهان موجود در ترکیب دارو شامل مصطکی – امله – سلق – مورد – حنا – مازوج – کنجد – سیاوشان و … میباشد. داروهای زیادی برای درمان ریزش مو وجود دارد، خوشبختانه این روش درمانی میتواند ریزش مو را به طور کامل متوقف کند بعد از مصرف حداکثر ۲ ماه دوباره موها سالم و براق و بلند خواهند شد. ترکیبات این محلول حاوی مواد مؤثری است که به عمق پوست سر نفوذ کرده و باعث تقویت رشد و ترمیم موها میشود. محلول امیلا باعث تقویت و ترمیم فولیکولهای مو شده و رشد موها را افزایش می دهد. علاوه بر این سبب تحریک رشد موهای آسیب دیده شده و از ریزش آنها جلوگیری می‌کند.

در این روش ریزش مو حداکثر با ۱۲ بار استفاده و طی یکماه کاملا متوقف خواهد کرد. در کسانیکه ریزش موی بسیار شدید دارند حداکثر طی ۲ ماه مصرف بطور باور نکردنی ریزش موی آنها متوقف میشود.

خواص درمانی آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

 • افزایش خون رسانی به پوست سر و پیاز مو.
 • تنظیم چربی سر و ایجاد محیط مناسب برای رشد مو.
 • تامین مواد مورد نیاز بدن جهت ترمیم موهای آسیب دیده و رشد مجدد مو.

نحوه و مقدار مصرف آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

 1. یک ساعت قبل از حمام قطره امیلا روی محلی که موهای آن ضعیف شده یا ریزش مو دارد، بریزید. به مدت چند دقیقه به ارامی ماساژ دهید بطوری که روغن همه جای محل مورد نظر برسد، در اکثر افراد ۱۰ قطره کافی میباشد.
 2. در صورتیکه ریزش مو غیر عادی (زیاد) است تا زمانی که ریزش مو نرمال نشده از روغن استفاده نکنید زیرا باعث ریزش بیشتر موها میشود(۲ هفته اول فقط از پودر بعنوان شوینده سر استفاده نمایید تا چربی سر نرمال شود )
 3. بهتر است بین یک تا ۲ ساعت بعد از مصرف روغن، موهای خود را بشویید
 4. طریقه مصرف پودر
 5. ابتدا پودر امیلا با اب مخلوط نموده ان را روی سر بریزید و موها را با آن بشویید. نیازی نیست روی سر بماند و بلافاصله میتوانید بشویید. بهتر است این عمل سه بار تکرار شود. شستن سر با این پودر چربی سر را متعادل کرده و با تنظیم چربی سر فولیکول‌های مو مرطوب شده و موها سالمتر و قویتر میشوند که محیطی سالم برای رشد سلول‌های مو ایجاد کرده و سبب بازسازی سریع سلول‌های مو میشود.
 6. برای نتیجه بهتر مقدار ۲ گرم (باندازه یک قاشق چایخوری ) پودر در دست خود بریزید سپس چند قطره اب به ان اضافه کنید تا بحالت خمیری در اید سپس روی سر مالیده  و سر خود را با ان بشویید. پودر امیلا یک فراورده فوق العاده قوی برای درمان ریزش مو میباشد. این پودر حاوی ترکیباتی است که میزان گردش خون پوست سر را افزایش میدهد، همچنین منافذ سر را باز و فولیکول‌های مو را تقویت میکند این عملکرد نه تنها از ریزش مو جلوگیری میکند بلکه تأثیر بسزایی در ترمیم موهای اسیب دیده دارد.
 7. بهتر است مصرف دارو  بصورت یک روز در میان انجام شود

نتایج گزارش شده از مصرف آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

طبق بررسی‌ها و گزارشات در مورد میزان موفقیت این محصول توسط پزشکان و مصرف کنندگان، در ۸۷ درصد افرادی که بعنوان جامعه بالینی در نظر گرفته شدند با رعایت تغذیه و مصرف منظم، امیلا تا حد رفع کامل ریزش مو به آن‌ها کمک نموده و موجب تقویت و رشد بهتر موهای آسیب دیده شده است. حداقل عملکرد این محصول برای سایر افراد جلوگیری از ریزش مو، تنظیم چربی سر و تقویت موهای اسیب دیده بوده است.

عوارض جانبی آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

تاکنون عوارض جانبی گزارش نشده است.

نکات قابل توجه در خصوص آمیلا (داروی تقویت مو و درمان ریزش مو):

 • حتما دوره درمان را کامل کنید.
 • دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • بعداز هر بار مصرف درب آن را محکم ببندید.
 • در دمای کمتر از۳۰ درجه سانتی گراد و دور از نور نگهداری و از یخ زدگی نگهداری کنید
 • در کودکان و زنان بادار بهتر است مصرف نگردد ولی تاکنون عوارض خاصی گزارش نشده استویدئو خبری از کشف داروی درمان ریزش مو و تقویت موهای اسیب دیده توسط محمدصادق دهقانی اشکذری سرپرست محققان شرکت تحقیقات گیاهان دارویی بوستان یزد