شرکت تحقیقاتی گیاهان دارویی بوستان یزد

ساعت کار : شنبه تا پنجشنبه از 08:00 تا 15:00
  تلفن : 03538342949

درمان قطعی پروستات

درمان قطعی پروستات

 

پروستات غده ای است حدودا به اندازه یک گردو که درست زیر مثانه در مردان قرار دارد و بخشی از سیستم تناسلی مردان را تشکیل می دهد. پروستات در دو مقطع زمانی بزرگ می شود، اولین مقطع اوایل دوران بلوغ و مرحله دوم حدودا از سن ۲۵ سالگی است. این بزرگ شدن پروستات کاملا بی ضرر است اما اغلب سبب مشکلات ادراری در سنین بالاتر می شود. تا سن ۶۰ سالگی ۸۰ درصد مردان، مشکلات ادراری ناشی از بزرگ شدن پروستات را تجربه می کنند.

بزرگ شدن پروستات یاخوش خیم، اما با بزرگ شدن غده پروستات به «میزراه» (مجرای ادراری) فشار وارد می شود که می تواند عامل مشکلات ادراری از جمله تکرر ادرار، اجبار ناگهانی به دفع ادرار، بیدار شدن از خواب (در شب) برای دفع ادرار، مشکل در شروع ادرار و قطره قطره شدن ادرار در انتها، کامل تخلیه نشدن مثانه و گاه حتی قادر نبودن به دفع ادرار باشد.

درمان قطعی غده پروستات

از انجایی که در طب سنتی مواد داخل اکثر تومورها و کیست ها از نوع رسوبهای سوداوی و لنفاوی ( بلغم ) می باشند و عامل آنها پایین بودن  دفاعیه بدن که منشا آن ناتوانی حمایت کبدی می باشد ( زیرا کبد از طریق خون تمامی بدن را می بیند و نیاز آن را از هر جهت تامین می کند( پس با در نظر گرفتن مزاج غالب فرد بیمار با منضج اقدام به درمان می کنیم و پس از تعادل مزاج دفاعیه بدن بالا رفته و شما میتوانید برای زایل کردن غده پروستات چه به صورت خوش خیم و یا بدخیم زیر نظر پزشک متخصص با لوازم مخصوص استریل و سونداژ با وارد شدن به داخل مجرا آلت با تزریق به محیط بیماری اقدام مستقیم به درمان کنید و با داروی مخصوص زایل کننده محیط بیماری را آغشته کرده و با تکرار پس از چند روز مشکل پروستات بزرگ یا غده پروستات در جداره آن زایل شده و خارج می گردد بیمار می تواند پس از بیست روز بعد از درمان اقدام به سونوگرافی کرده و می بینید اثری از آنها باقی نمانده برای اطلاع بیشتر با ما تماس بگیرید.

داروی جهت درمان قطعی پروستات و میوم فیبروم همورئید و….. چه به صورت خوش خیم و یا بدخیم با منشع داروهای گیاهی

روش درمان به صورت سنداج جهت غده پروستات یا پرستاد بزرگ

اثر موضعی داروی گیاهی مورد نظر

اطراف تومور یا غدد را پوشانده و با نفوذ خود مانع پراکنده شدن آن می شوند و از طرفی به علت نفوذی که دارد نمی گذارد تغذیه سلولی و زندگی میکروبها انجام گیرد، در نتیجه محل بیماری زودتر محاصره می شود و چون راه تغذیه بسته می شود و محتوی غده پروستات پژمرده و پلاسیده شده از بین می رود و از مجرا تخلیه میشود و مهترین بخش این روش دارو با بافت بدن کاری ندارد و می توان گفت عوارض کم یا بدون عوارض می باشد.