ماسک مویی که موها را زنده و شاداب می‌کند

ماسک مویی که موها را زنده و شاداب می‌کند

معمولا ماسک‌های گیاهی باعث شادابی مو می‌شوند، مخصوصا اگر از گیاهان دریایی نظیر جلبک ساخته شده باشند…

لطفا ماسک مویی که موها را زنده و شاداب می‌کند معرفی کنید.
معمولا ماسک‌های گیاهی باعث شادابی مو می‌شوند، مخصوصا اگر از گیاهان دریایی نظیر جلبک ساخته شده باشند.

موهام رنگ پرکلاغی است، چگونه رنگش را عوض کنم؟
مو ابتدا باید دکوپاژ شود، یعنی رنگ مشکی را از روی آن پاک کنید؛ حواس‌تان باشد دکوپاژی که استفاده می‌کنید باید ضعیف باشد تا مو آسیب نبیند، سپس رنگ را مناسب با پایه مو بزنید. با این کار به راحتی می‌توانید رنگ پرکلاغی را از روی موهای‌تان ببرید.

برای یک رنگ موی قهوه‌ای زیبا و خوش‌رنگ چه رنگ‌هایی را باید با هم ترکیب کنیم؟
باتوجه به اینکه جنس موی افراد با یکدیگر متفاوت است و تنوع فراوانی در برند‌های رنگ مو هست ، همچنین به‌خاطر اختلاف پایه رنگی موی افراد، نمی‌توان یک فرمول خاص را برای دستیابی به یک رنگ مو قهوه‌ای زیبا معرفی کرد. باید باتوجه به جنس مو و رنگ پایه موی مشتری اقدام به ترکیب رنگ کرد.

اگر موهای‌تان با رنگ و دکلره سوخته چه راهکاری وجود دارد تا سوختگی مو گرفته شود؟
ابتدا با کوتاه کردن و سپس با آبرسانی و ویتامینه کردن مو، خشکی و سوختگی آن را بگیرید. چون موی شما بیمار است، نباید زودبه‌زود آن را  رنگ و دکلره کنید.

با کوتاه کردن و سپس با آبرسانی و ویتامینه کردن مو، خشکی و سوختگی مو را بگیرید

 

آیا موی شرابی را می‌شود به عسلی تبدیل کرد؟
بله، اگر مو سالم باشد و فقط یکبار رنگ شرابی را زده باشید با چند بار شامپو کردن، رنگ موی شما قهوه‌ای می‌شود و می‌توانید روی آن رنگ موی عسلی  بزنید. البته ناگفته نماند که رنگ شرابی روی بعضی از موها می‌ماند؛ مخصوصا اگر رنگ شرابی تکرار شده باشد. در این حالت می‌توان با دکوپاژ ضعیف مو را به پایه رساند و رنگ عسلی زد.

برای رنگ مسی از واریاسیون سبز استفاده کنیم یا نه؟
خیر به هیچ عنوان از واریاسیون سبز استفاده نکنید چون دیگر به شما رنگ مسی نخواهد داد.

رنگ پوستم سفید است، چه رنگی برای موهایم مناسب است؟
رنگ مو به فصل بستگی دارد. رنگ بلوند و دارای قرمزی مخصوص فصل‌های به ترتیب گرم و سرد هستند؛ ولی برای پوست سفید ترجیحا رنگی که دارای قرمزی باشد مثل ماهاگونی و مسی توصیه می‌شود.

چگونه تن نارنجی موهای رنگ‌شده را از بین ببریم؟
وقتی مویی نارنجی می‌شود، نمی‌توان از رنگ‌های روشن استفاده کرد؛ حتما باید مو تا پایه ۵ رنگ شود تا نارنجی آن پوشیده شود. همچنین می‌توانیم از رنگ طبیعی ۴ به مقدار کم همراه با رنگ‌های دیگر استفاده کنیم.

در چه مواقعی می‌توان رنگ را بدون اکسیدان  روی مو گذاشت؟
رنگ‌ها به تنهایی نمی‌توانند روی مو اثرگذار باشند؛ مگر با دکلره یا رنگساژ که در آنها از رنگ با اکسیدان کم استفاده می‌شود اما باید توجه داشته باشید که اثرگذاری رنگساژ بسیار کم و محدود است.